BENETEX F.H.

WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL WIODĄCYCH PRODUCENTÓW DODATKÓW KRAWIECKICH I TKANIN.
greenway-logo

Początki BENETEX-u sięgają roku 1992, kiedy to została nawiązana współpraca z BST – BELGIAN SEWING THREAD N.V. w zakresie dystrybucji i wyłącznego reprezentowania belgijskiego producenta na polskim rynku.
Od tego czasu nastąpił dynamiczny rozwój firmy, a ilość odbiorców naszych dodatków przekroczyła 1000 firm. W kolejnych latach współpraca została rozszerzona na inne renomowane firmy produkujące dodatki krawieckie i tkaniny.

Od połowy 2009 roku po zaprzestaniu produkcji nici przez belgijskie BST BENETEX został przedstawicielem kilku firm produkujących nici wybierając najważniejsze, o najwyższej jakości odmiany nici od poszczególnych producentów.

W 2005 roku BENETEX przeniósł się do nowo zbudowanej siedziby, która pozwoliła na znaczne zwiększenie magazynu, a przez to jeszcze lepszą obsługę naszych kontrahentów.

Nasi partnerzy

BENETEX jest uznanym przedstawicielem renomowanych światowych producentów: ITW NEXUS (klamry plastikowe), CONCORDIA TEXTILES (tkaniny i podszewki), MURTRA – TAPCRO (rzepy), KROKO (zamki błyskawiczne), PERMESS (wkłady odzieżowe), KRASS (lamówki), FORBITEX, SCHAPPE STT (nici szwalnicze), VIZLITE (taśmy odblaskowe), E.CIMA (siatki płaskie i dystansowe, welury), ESTAMBRIL (tkaniny i dzianiny aramidowe trudno palne).